Pakistan İlaç&Medikal Sektörel Ticaret Heyeti

Sayın Sektör Temsilcisi, 
 
Birliğimizde 22-26 Eylül 2019 tarihleri arasında ilaç ve medikal sektörlerine yönelik olarak ekli taslak program çerçevesinde "Health Asia" fuarıyla eş zamanlı Pakistan Sektörel Ticaret Heyeti organizasyonunun düzenlenmesi planlanmaktadır.

T.C. Ticaret Bakanlığından onay alınması ve yeterli başvurunun sağlanması durumunda düzenlenecek olan söz konusu heyet organizasyonunun Birliğimiz prefinansmanıyla ve %60 devlet destekli olarak İKMİB üyelerine katılım ücreti 1913 USD olarak belirlenmiştir. (Aynı firmadan ikinci kişi katılması durumunda, ikinci kişi için katılım ücreti 656 USD’dır.
 
Bahse konu heyete katılmak isteyen firma temsilcilerinin en geç 29 Ağustos 2019* Perşembe günü mesai saati bitimine kadar https://tinyurl.com/y6xe3z9n linkinde yer alan başvuru formunu her bir katılımcı için ayrı ayrı doldurup, katılım bedelinin yatırıldığını gösteren dekont, Ek-C2 ve Kişisel Veri Paylaşım Onay Formunu merve.oztas@immib.org.tr adresine, ilaveten ekli taahhütnameyi ve Ek-C3 yazısı asıllarını kaşeli ve imzalı olarak Birliğimiz adresine** göndermeleri gerekmektedir. 

Ödemenin yapılacağı banka hesap numarası:

Alıcı Adı: İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği

Banka: Türkiye Vakıflar Bankası Güneşli Şubesi

IBAN (USD): TR70 0001 5001 5804 8012 0284 45

SWIFT Kodu (BIC) : TVBATR2A
 
(*) Katılımcı sayısı kontenjanla sınırlı olduğundan son başvuru tarihi dikkate alınarak başvuruların tamamlanması gerekmektedir.

(**) Belge asıllarının gönderileceği adres: Merve ÖZTAŞ - Çobançeşme Mevkii, Sanayi Cad. Dış Ticaret Kompleksi A Blok Kat:3 Kimyevi Maddeler Sektör Şubesi 34197 Yenibosna Bahçelievler/İstanbul 
  

Ekler:

1. Taslak Program (1 Sayfa)

2. Taahhütname (1 Sayfa)

3. Ek-C2 Katılımcı Firma Bilgi Formu (1 Sayfa)

4. Ek-C3 Katılımcı Firma Talep Yazısı (1 Sayfa)

5. Kişisel Veri Paylaşımı Onay Formu (1 Sayfa)


 
 

PAYLAŞ