Beautyworld Saudi Arabia 2019 Milli Katılım Duyurusu

Sayın Üyemiz,

 27-29 Ekim 2019 tarihleri arasında Suudi Arabistan’ın Cidde şehrinde düzenlenecek olan “Beautyworld Saudi Arabia 2019” fuarının milli katılım organizasyonu, T.C. Ticaret Bakanlığı’ndan izin alınması ve yeterli başvuru olması durumunda ilk kez Birliğimizce gerçekleştirilecektir.

 Parfümeri, kozmetik, cilt bakımı, kişisel bakım ve hijyen, doğal ve organik ürünler, güzellik, saç bakımı, tırnak bakımı, kuaför salonu ürünleri, sağlık ürünleri sektörlerinde düzenlenecek fuar bu yıl ikinci kez düzenlenecektir.

 Söz konusu fuara ilişkin, yer kirası, stand konstrüksiyonu, genel tanıtım giderleri ile teşhir ürünlerinin (İstanbul – Fuar alanı – İstanbul) nakliyesini içeren katılım bedelinin 830$/m² olacağı düşünülmekte olup, T.C. Ticaret Bakanlığı’nın 2017/4 sayılı Yurt Dışı Fuar Katılımlarının Desteklenmesine İlişkin Tebliği uyarınca azami 107.000 TL’ye kadar destekten yararlanılabilecektir.

 Fuara Birliğimiz organizasyonunda iştirak etmek isteyen üyelerimizin, 19 Nisan 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar https://tinyurl.com/bwsaudiarabia2019 linkinde yer alan Başvuru Formunu doldurmaları gerekmektedir.

 Bilgileriniz önemle rica olunur.

PAYLAŞ