Yayınlarımız

Beautyland Turkey

Beautyland Turkey

Türk Kozmetik Sektörünü dünya genelinde tanıtmak amacı ile 2009 yılından beri yılda 4 kez yayınlanan Beautyland Turkey dergisi, potansiyel satın alıcıların adreslerine gönderilmekte ve yurt dışında düzenlediğimiz organizasyonlarda ( milli katılım organizasyonları, ticaret heyetleri vs) ziyaretçilere dağıtılmaktadır.
Chemist

Chemist

Türk Kimya Sektörü’nün sinerjisini arttırmak üzere, yeniliklerin, gelişmelerin paylaşıldığı bir platform niteliği taşıyan Chemist dergisi üyelerimiz için her iki ayda bir yayınlanmakta ve isme özel olarak gönderimi yapılmaktadır. Dergi ayrıca, Türkiye’de önemli sektör fuarlarında ziyaretçilere ulaştırılmaktadır.
KitchenWare

KitchenWare

Mutfak ve Ev Gereçleri sektörüne yönelik yapılan uluslar arası büyük fuarlardan önce İngilizce olarak hazırlanan Kitchenware dergisi, fuarlar ve heyetlerde iletişim bilgileri alınan firmalara gönderilmekte ve milli katılım organizasyonu düzenlediğimiz fuarlarda ziyaretçilere dağıtılmaktadır. Her sayısı 3.500 adet basılan Kitchenware dergisinde ihracatçı firmalarımızın yeni ürünlerinin profesyonel fotoğraf çekimleri ile beraber ürün bilgileri yer almaktadır. Dergide ayrıca firma yetkilileri ve endüstriyel tasarımcılarla yapılan röportajlar yer almaktadır. Sektörde yer alan ihracatçılarımızın iletişim bilgileri de index olarak dergide yer almaktadır.
PAYLAŞ