CMEF Spring 2018 Milli Katılım Organizasyonu

Sayın Sektör Temsilcisi,

11-14 Nisan 2018 tarihleri arasında Çin Halk Cumhuriyeti’nin Şanghay şehrinde düzenlenecek olan “CMEF Spring-China International Medical Equipment Fair”in milli katılım organizasyonu, T.C. Ekonomi Bakanlığından izin alınması ve yeterli başvuru olması durumunda Birliğimizce gerçekleştirilecektir.

Medikal cihazlar, ürünler, sarf malzemeleri, hastane mobilyaları, cerrahi ekipmanlar, ortopedik ürünler, yazılım ürünlerinin sergilenebildiği ve her sene Şanghay’da düzenlenen dünyanın en büyük medikal fuarlarından olan “CMEF Spring Fuarı”na 2017 yılında 28 ülke/bölgeden 4200 firma katılmıştır, Fuarı, 150’den fazla ülkeden gelen, sağlık ve medikal sektörü ile ilgili yaklaşık 120.000 kişi ziyaret etmiştir.

“CMEF Spring Fuarı”na Birliğimiz organizasyonu altında katılacak firmalarımız için yer kirası, özel stant konstrüksiyonu, genel tanıtım giderleri, fuar alanında verilecek diğer hizmetler (catering, internet bağlantısı, faks, katılımcı broşürü v.b.) ile teşhir ürünlerinin (İstanbul-Fuar alanı-İstanbul) nakliyesini (m2 başına 0,2 m3) içeren katılım bedeli 795$/m2’dir. (nakliye hariç katılım bedeli 715 $ /m2’dir) ( Fuara ilişkin detaylı rapor için tıklayınız.)

Söz konusu fuar, T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın 2017/4 sayılı Yurt Dışında Gerçekleştirilen Fuar Katılımlarının Desteklenmesine ilişkin karar kapsamında Bakanlık tarafından belirlenecek bedel üzerinden 85.000 TL’ye kadar desteklenebilecektir.

CMEF Spring Fuarı için üyelerimizin https://tinyurl.com/cmefspring2018  linkinde yer alan başvuru formunu doldurmaları ve ekte yer alan banka hesabına 1000 $ tutar karşılığı avans bedelini T.C. Merkez Bankasının günlük efektif satış kurunu baz alarak Türk Lirası cinsinden yatırıldığına dair ödeme dekontunu en geç 25 Ocak 2018 Perşembe günü mesai bitimine kadar Birliğimiz Kimyevi Maddeler Şubesine (Fax: 0212 454 00 46; E-posta: canan.ersoy@immib.org.tr ) göndermeleri önemle rica olunur.

Ek: Banka Hesap Bilgileri ve Katılım Şartları (1 Sayfa)

Banka Hesap Bilgileri:

Alıcı Adı:                   İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mam. İhr. Bir.

Banka ve Şube Adı:   Vakıflar Bankası İstanbul Güneşli Şubesi

IBAN (TL):                TR47 0001 5001 5800 7266 1442 57

(T.C. Merkez Bankasının günlük efektif satış kuru üzerinden)

Katılım Şartları :

  • Fuar başvurusu için, üyelerimizin https://tinyurl.com/cmefspring2018   linkinde yer alan başvuru formunu doldurmaları ve yukarıda yer alan banka hesabına 1000 $ tutar karşılığı avans bedelini T.C. Merkez Bankasının günlük efektif satış kurunu baz alarak Türk Lirası cinsinden yatırıldığına dair ödeme dekontunu en geç 25 Ocak 2018 Perşembe günü mesai bitimine kadar Birliğimiz Kimyevi Maddeler Şubesine (Fax: 0212 454 00 46; E-posta: canan.ersoy@immib.org.tr) göndermeleri gerekmektedir. Online başvurular, avans ödemesi gerçekleştirildikten sonra geçerli sayılacaktır. Aksi takdirde başvuru geçersiz sayılacaktır.
  • Başvuran firmanın eksik veya döviz cinsinden avans ödemesi yapması durumunda, Birliğimizce herhangi bir geri bildirim yapılmayacaktır. Takip sorumluluğu tamamen başvuran firmaya aittir.
  • Başvuru yapılmasının ardından katılımdan vazgeçilmesi durumunda katılım avansı iade edilmeyecektir.
  • Yapılacak ödemelerin katılımcı firmanın banka hesabından organizatör firmanın banka hesabına bankacılık kanalıyla yapılması gerekir. Elden banka hesabımıza ödeme yapılması durumu kabul edilmemektedir.
  • Birliğimiz adına ayrılan alana göre talep edilen m2’lerde değişiklik yapılabilecektir. Birliğimiz, fuar organizasyonlarını, başvuru sayısına, bütçe ve organizasyon imkânlarına göre iptal etme hakkına sahip olup böyle bir durumunda başvuran firmaların ödedikleri bedeller iade edilir.
  • T.C. Ekonomi Bakanlığının 2017/4 sayılı Yurt Dışında Gerçekleştirilen Fuar Katılımlarının Desteklenmesine İlişkin Karar’ında belirtilen şartları yerine getiren üyelerimiz destekten faydalanabilirler.
  • https://tinyurl.com/cmefspring2018   linkinde yer alan başvuru formunun ilgili üye tarafından doldurulması ve başvuru avansının ödenmesi ile işbu fuar duyurusundaki şartların Birlik Üyesi Firma tarafından peşin olarak, gayri kabili rücu kabul, beyan ve taahhüt edildiği kabul olunur.
PAYLAŞ