CPhI Middle East & Africa 2019 Fuarı Milli Katılım Organizasyonu

 

Sayın Sektör Temsilcisi,

Genel sekreterliğimiz bünyesinde faaliyet göstermekte olan İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) tarafından 16-18 Eylül 2019 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri’nin Abu Dhabi şehrinde ilaç, sağlık ve tıp mühendisliği sektörlerine yönelik olarak düzenlenecek olan CPhI MENA (Middle East & Africa) 2019 Fuarı’nın Türkiye Milli Katılım Organizasyonu’nun T.C. Ticaret Bakanlığı’ndan onay alınması ve yeterli katılım sağlanması durumunda ilk defa Birliğimizce gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Aşağıda bilgileri yer aldığı şekliyle, CPhI MENA 2019 Fuarı’na Birliğimiz organizasyonuyla katılmak isteyen firmaların linkte yer alan başvuru formunu doldurmaları ve belirtilen ilgili banka hesabına 1000 USD avans bedelinin yatırıldığına dair ödeme dekontunu en geç 21 Aralık 2018 Cuma günü saat 18.30’ a kadar İMMİB Kimyevi Maddeler Sektör Şubesine (Fax: 0212 454 00 46; E-posta: elif.tulum@immib.org.tr) göndermeleri önemle rica olunur.

 

Fuar Tarihleri ve Yeri

16-18 Eylül 2019 Abu Dhabi/Birleşik Arap Emirlikleri (BAE)

Fuarın Resmi  Web Sitesi

https://www.cphi.com/mea/

Sektörü

İlaç, sağlık ve tıp mühendisliği

  Fuarda Sergilenen   

  Ürünler

  İlaç, Farmakoloji, İlaç Maddeleri, İlaç Endüstrisi için Makineler, Biyokimyasallar,     

  Kimyasal Bazlar, Dış Kaynak Kullanımı, Ambalaj Malzemesi, Analiz Teknolojisi, RFID 

  (Radyo Frekansı Tanımlaması), Dolum Tesisleri

Ülke Bilgisi

Nüfusu: 9,5 Milyon

Kişi başına düşen sağlık harcaması: 1.402 USD

 

Fuar Katılım Bedeli

767 USD / m2

(yer kirası, standart stant konstrüksiyonu, genel tanıtım giderleri, fuar alanında verilecek diğer hizmetler (catering, faks, katılımcı broşürü vb.) ile teşhir ürünlerinin (İstanbul-Fuar alanı-İstanbul) nakliyesi (m2 başına 0,2 m3) dâhildir.

 

Destek Tutarı

T.C. Ticaret Bakanlığının “2017/4 sayılı Yurt Dışında Gerçekleştirilen Fuar Katılımlarının Desteklenmesine İlişkin Karar” kapsamında Bakanlık tarafından belirlenecek bedel üzerinden 85.000 TL’ye kadar desteklenebilecektir.

Başvuru Linki

https://tinyurl.com/CPhIMENA2019Fuari

Son Başvuru Tarihi

21 Aralık 2018 Cuma

 

Ek: Banka Hesap Bilgileri ve Katılım Şartları (1 Sayfa)

PAYLAŞ