Expocomer 2018 Fuarı Konstrüksiyon Hizmet Alımı

28 Şubat – 3 Mart 2018 tarihleri arasında Panama City/Panama’da  düzenlenecek olan Expocomer 2018 Fuarı ülkemiz milli iştirak organizasyonu bu yıl ilk defa Birliğimizce gerçekleştirilecektir.                    

                Türkiye Pavilyonu, fuar alanında toplam 126 m2 alana kurulacak olup tahmini olarak 8 firmamız ürünlerini sergileyecektir. Birliğimizin amacı firmalarımızın ürünlerinin en iyi şekilde sergilenmesini sağlamak ve ülkemiz imajına yakışacak bir stant konstrüksiyonu oluşturmaktır. Bu çerçevede, bahse konu fuarda yer alacak olan Türkiye Standı’nın inşa ve dekorasyonuna ilişkin teknik, mali ve genel taleplerimiz ekte belirtilmektedir. Bilgileriniz ve teklifinizin kapalı zarf usulüne uygun olacak şekilde en geç 15 Ocak 2018 Pazartesi günü 12:00’a kadar Birliğimize kargo ile ya da elden iletilmesi hususunda gereği rica olunur.                                                                                              

Notlar:

  1. Teklifler kapalı zarf usulü ile alınmaktadır. Zarfın üzerine teklifi veren firmanın ismi yazılıp, teklif ve zarfın kapanan kısmı teklif veren firma tarafından kaşelenip imzalanmalıdır. Ayrıca zarfın üzerine zarfın ihale teklifi içerdiği ve kesinlikle açılmaması gerektiği görünür bir şekilde belirtilmelidir.
  2. Konstrüksiyon Teklifi son gönderim tarihi 15 Ocak 2018 Pazartesi günü saat 12:00’a kadardır. Bu tarihten sonra Birliğimize ulaşan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.

EK : Şartname, Çizimler ve Yerleşim Planları

 

PAYLAŞ