Oyuncak Sektörü Dubai Kuveyt Sektörel Ticaret Heyeti

Sayın Üyemiz,

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) olarak ihracatımızın artışını desteklemek amacıyla ilgili alt sektörler bazında sektörel ticaret heyeti organizasyonları düzenlenmektedir.

Bu defa, İKMİB organizasyonunda, 31 Mart - 7 Nisan 2018 tarihleri arasında oyuncak sektörüne yönelik olarak ekli taslak program çerçevesinde Dubai ve Kuveyt’e yönelik olarak Sektörel Ticaret Heyeti organizasyonu düzenlenmesi planlanmakta olup anılan pazarlara çevre ülkelerden de alıcıların getirilmesi amaçlanmaktadır. Ekonomi Bakanlığı’ndan onay alınması ve yeterli başvurunun sağlanması durumunda düzenlenecek olan Heyet organizasyonu, Birliğimizce ön finansmanı sağlanmak üzere, 2011/1 Sayılı Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Desteği Hakkında Tebliğ kapsamında %50 ve ilave %10 İKMİB desteğiyle birlikte %60 oranında desteklenecek olup, katılım ücreti destek sonrası net 1.800 USD olarak belirlenmiştir. (Aynı firmadan ikinci kişi katılması durumunda, ikinci kişi için katılım bedeli 800 USD’dır.)

Bahse konu heyete iştirak  etmek isteyen üyelerimizin en geç 2 Mart 2018 Cuma günü mesai saati bitimine kadar  https://tinyurl.com/DubaiKuveyt linkinde yer alan başvuru formunu her bir katılımcı için ayrı ayrı doldurup, aşağıda yer alan banka hesabına katılımcı kişi başına 900 USD karşılığındaki TL avans bedelinin yatırıldığını gösteren dekont ile birlikte ekte örneği yer alan taahhütnameyi kaşeli imzalı olarak Birliğimize e-posta veya faks ile (Fax: 0212 4540046; e-posta: melike.baladin@immib.org.tr ) göndermeleri gerekmektedir.

Not: Son başvuru tarihinden sonra yapılan başvurular için uçak biletlerindeki artış sebebiyle farklı katılım bedeli belirlenebilecektir.

Ödemenin yapılacağı banka hesap numarası:

Alıcı                : İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği          

Banka – Şube : Vakıflar Bankası İstanbul Güneşli Şubesi  

IBAN NO       : TR47 0001 5001 5800 7266 1442 57

(Ödemeler TL olarak, ödeme günündeki Merkez Bankası Efektif Satış Kuru kullanılarak TL olarak yapılmalıdır. Ödeme açıklaması olarak “Oyuncak Sektörü Dubai-Kuveyt STH” yazılabilir)

Ek:

1.Taslak Program

2.Taahhütname

                                                                

PAYLAŞ