Kenya Kozmetik Sektörel Ticaret Heyeti

Sayın Sektör Temsilcisi,

 

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) tarafından, 25-29 Haziran 2019 tarihleri arasında kozmetik sektörüne yönelik ekte taslak programı yer alan Kenya Sektörel Ticaret Heyeti organizasyonu düzenlenmesi planlanmaktadır. Uganda, Etiyopya ve Tanzanya gibi çevre ülkelerden sektör temsilcilerinin de katılması planlanan Sektörel Ticaret Heyeti kapsamında katılım bedeli, T.C. Ticaret Bakanlığı’ndan onay alınması halinde %60’a kadar devlet destekli olarak, katılımcı firma birinci temsilcisi için 2.700 $*, ikinci temsilcisi için 1700 $* olarak belirlenmiştir.

 

Söz konusu heyete iştirak etmek isteyen üyelerimizin, en geç 24 Mayıs 2019 Cuma günü saat 17.00’ye kadar https://tinyurl.com/kenyakozmetik bağlantısında yer alan başvuru formunu her bir katılımcı için ayrı ayrı doldurup kişi başına 1.000 $ avans bedelinin yatırıldığını gösteren dekontu ve Ek C2 formunu dilara.yucesan@immib.org.tr’ye, ilaveten ekli taahhütnameyi ve Ek C3 yazısı asıllarını kaşeli ve imzalı olarak Birliğimiz adresine** göndermeleri gerekmektedir. Katılımcı sayısı kontenjanla sınırlı olduğundan son başvuru tarihi dikkate alınarak başvuruların tamamlanması önemle rica olunur.

 

Banka Hesap Bilgileri:

Alıcı Adı: İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği

Banka: Türkiye Vakıflar Bankası Güneşli Şubesi

TL IBAN No: TR47 0001 5001 5800 7266 1442 57 (T.C. Merkez Bankasının günlük efektif satış

kuru baz alınarak TL olarak ödeme yapılması gerekmektedir)

 

(*) Katılım bedeli ödemesi, firmanın birinci temsilcisi için 2.700 $; ikinci temsilcisi için 1700 $ olarak tahsil edilecektir. Heyet sonrasında %60’a kadar devlet desteği firmalara geri ödenecektir.

(**) Belge asıllarının gönderileceği adres: Dilâra YÜCESAN - Kimyevi Maddeler Sektör Şubesi / Dış Ticaret Kompleksi A Blok Sanayi Cad. No:3 Çobançeşme Mevkii 34197 Yenibosna-Bahçelievler/İstanbul

 

EK:

1) Sektörel Ticaret Heyeti Taslak Programı

2) EK C-3 Sektörel Ticaret Heyeti Katılımcı Şirket Talep Yazısı

3) EK C-2 Katılımcı Firma Bilgi Formu

4) Taahhütname 

PAYLAŞ