Arab Health 2021 Fuarı Milli Katılım Organizasyonu

21 - 24 Haziran 2021 tarihleri arasında Dubai/BAE’de düzenlenecek olan “Arab Health” fuarının milli katılım organizasyonunun, T.C. Ticaret Bakanlığı’ndan onay alınması durumunda Birliğimizce gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Medikal ekipman ve cihazlar, tek kullanımlık ürünler, sarf malzemeleri, cerrahi ekipmanlar, ortopedik, ilaç ve takviye edici gıdalar gibi sağlık sektörüne yönelik ürünlerin sergilenebileceği ve senede bir kez düzenlenen “Arab Health” fuarına 2020 yılında 66 ülkeden 4142 firma katılmıştır. Fuarı sektör ile ilgilenen yaklaşık 160.000 kişi ziyaret etmiştir. Sağlık sektöründe Orta Doğu’ da düzenlenen en büyük etkinlik konumunda olan Arab Health Fuarına, 2020 yılında 149 Türk firmamız iştirak etmiştir.

Söz konusu fuara Birliğimiz organizasyonunda katılmak isteyen firmalarımızın ekte belirtilen şartları göz önünde bulundurarak ve peşin kabul ederek 25 Aralık 2020 tarihine kadar aşağıdaki tabloda yer alan başvuru işlemlerini gerçekleştirmeleri rica olunur.

 

Katılım Bedeli:
*Nakliye Dahil = 1.500 $ /m² 

Nakliye Hariç = 1.450 $ / m²
*Teşhir ürünlerinin (İstanbul-Fuar alanı-İstanbul) nakliyesi. (Katılım sağladığınız m² başına 0,2 m³ nakliye hakkınız olacaktır.)

Fiyata Dahil Hizmetler:
Yer kirası, özel stant konstrüksiyonu, kayıt ücreti, genel tanıtım giderleri, fuar alanında verilecek diğer hizmetler (catering, faks, katılımcı broşürü v.b.)

Başvuru İçin Yapılması Gerekenler:
1-  https://bit.ly/ah_2021 linkinde yer alan Online Başvuru Formunun doldurulması
2- Banka Hesap Bilgileri ve Katılım Şartları ekinde yer alan hesaba 1.000 $ avans bedelinin yatırıldığını gösteren dekont ve Kişisel Veri Paylaşımı Onay Formu’nun imzalı görüntüsünün faruk.benderli@ikmib.org.tr e-posta adresine gönderilmesi

 

Ek:

1. Milli Katılım Gerçekleştirilecek Holler - Ürün Grupları

2. Banka Hesap Bilgileri ve Katılım Şartları

3. Kişisel Veri Paylaşımı Onay Formu

PAYLAŞ