Beautyworld ME 2020 Fuarı Türkiye Pavilyonu Konstrüksiyonu Hk

Sayın Yetkili,

31 Mayıs – 02 Haziran 2020 tarihleri arasında B.A.E’nin Dubai kentinde düzenlenecek ve kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin sergileneceği Beautyworld Middle East Fuarının Türkiye milli iştirak organizasyonu bu yıl on beşinci defa Birliğimizce gerçekleştirilecektir.

Türkiye Pavilyonunda, yaklaşık toplam 1764 m2 alanda kurulacak olup, 82 firmamız deodorant, parfüm, renkli kozmetik, oda parfümü gibi kozmetik ürünleri ile sabun, duş jeli, saç bakım ürünleri, diğer kişisel bakım ürünleri, ıslak mendil,  bebek bezi gibi ürünler sergileyecektir. Birliğimizin amacı firmalarımızın ürünlerinin en iyi şekilde sergilenmesini sağlamak ve ülkemiz imajına yakışacak bir stand konstrüksiyonu oluşturmaktır. Bu çerçevede, bahse konu fuarda yer alacak olan Türkiye Markası Standı’nın inşa ve dekorasyonuna ilişkin teknik, mali ve genel taleplerimiz Ek1’de ayrıntılı olarak belirtilmektedir.

Alternatif 1 ve Alternatif 2 olmak üzere 2 ayrı tasarım için teklif verilmesi beklenmektedir.

  • Türkiye Markası standı (72 m2+ mutfak 21 m2) ayrı birim m2/USD fiyatı da belirtilerek,
  • Firma Standları birim m2/USD fiyatı verilerek iletilmesi beklenmektedir.
  • Bilgileriniz ve teklifinizin en geç 18 Mart 2020 Çarşamba günü mesai bitimine kadar Birliğimizde olacak şekilde üzerinde firma ismi veya şahsın yazılı olduğu, teklifin konusunun belirtildiği ve imzalandığı kapalı bir zarf içinde kargo ile iletilmesi hususunda gereği rica olunur.

Saygılarımla,                                                                                                                                                                            

Ek:

  1. Şartname (Alternatif 1 ve Alternatif 2)
  2. Firma Standları, Türkiye Markası Standı, Mutfak Alanı Standları Renderları (Alternatif 1 ve Alternatif 2)
  3. Katılımcı Firma Listesi
  4. Yerleşim Planı
  5. Teklif Tablosu

Notlar: Teklifler kapalı zarf usulü ile alınmaktadır. Zarfın üzerine zarfın ihale teklifi içerdiği ve kesinlikle açılmaması gerektiği görünür bir şekilde belirtilmelidir.

Gönderim Adresi:

Derya Akçören İKMİB Dış Ticaret Kompleksi A-Blok 3.kat Çobançeşme Mevkii, Sanayi Caddesi 34197 Yenibosna-Bahçelievler İstanbul

PAYLAŞ