CIIE 2019 Fuarı Nakliye İhalesi

Sayın Yetkili,

5-10 Kasım 2019 tarihleri arasında Çin’in Şanghay kentinde düzenlenecek olan CIIE - China International Import Expo 2019 Fuarı ülkemiz milli iştirak organizasyonu bu yıl 2.kez Birliğimizce gerçekleştirilecektir. 6 ayrı holde 38 firmamız; ekli listede yer alan ürünlerini sergileyecektir. Söz konusu fuara katılacak firmalarımıza ait teşhir ürünlerinin;

-Türkiye çıkış ve giriş gümrükleme ile ilgili masrafları,
-Katılımcı firmalar ile irtibata geçerek firma mal ve çeki listelerinin hazırlanması,
-İstanbul-Şanghay Fuar Alanı-İstanbul gidiş dönüş komple Konteyner nakliyesi,
-Çin gümrük giriş ve çıkış işlemleri,
-Fuar alanı handling ve depolama hizmetleri,
-Teşhir ürünlerinin sigortalanmasını,
-Firma yetkilisinin fuar süresince fuar alanında hazır bulunmasını

kapsayan teklifinizin en uygun yükleme tarihleri ile birlikte en geç 6 Ağustos 2019 Salı günü mesai bitimine kadar Birliğimizde olacak şekilde, ekte yer alan şartname ve fiyat teklif formuna göre hazırlanarak, kapalı zarf ile Birliğimize iletilmesi gerekmektedir.

Ek:
1. Nakliye Şartnamesi (6 Sayfa)
2. Fiyat Teklifi Formu (1 Sayfa)
3. Shipping Guidelines (10 Sayfa)
4. Fuarı Katılımcı Listesi (1 Sayfa)

Not:
1. Teklifler kapalı zarf ile alınmaktadır. Zarfın üzerine teklifi veren firmanın ismi yazılıp zarfın kapanan kısmı teklif veren firma tarafından kaşelenip imzalanmalıdır. Ayrıca zarfın üzerine zarfın ihale teklifi içerdiği ve kesinlikle açılmaması gerektiği görünür bir şekilde belirtilmelidir.
2. Nakliye Teklifi son gönderim tarihi 6 Ağustos 2019 Salı günü mesai saati sonuna kadardır. Bu tarihten sonra Birliğimize ulaşan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.
3. Fuara ilişkin Shipping Guideliness ekte yer almakta olup, zaman planlaması yaparken fuar idaresinin belirlediği tarihlere dikkat edilmesi gerekmektedir.
4. Nakliye dâhilinde katılımcı firmaların gıda ürünleri bulunmakta olup, bu ürünlerin nakliyesinde kullanılacak konteyner gıda ürünlerini taşımaya uygun olacaktır.

PAYLAŞ