Arab Health 2021 Milli Katılım Organizasyonu Nakliye İhalesi

Sayın İlgili, 

21 – 24 Haziran 2021 tarihleri arasında Dubai/B.A.E.’de düzenlenecek Arab Health Fuarı ülkemiz milli iştirak organizasyonu İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği tarafından gerçekleştirilecektir. Bahse konu organizasyon dahilinde yer alacak yaklaşık 50 firma 6 ayrı holde (Z2, S1, R (Orthopedy), R-M (Disposables), M (Pharma), Concourse) ilaç, OTC, medikal cihazlar, sarf malzemeler, hastane mobilyaları, cerrahi ekipmanlar ve ortopedik ürünler sergileyecektir. Söz konusu fuara katılacak firmalarımıza ait teşhir ürünlerinin nakliyesi ile ilgili olarak;

o Katılımcı firmalar ile irtibata geçerek firma mal ve çeki listelerinin hazırlanması,

o Türkiye çıkış - giriş gümrükleme masrafları,

o İstanbul-Dubai Fuar Alanı-İstanbul gidiş dönüş komple deniz nakliyesi,

o BAE gümrük giriş ve çıkış işlemleri,

o Fuar alanındaki handling, firmalara dolu/boş kasaların dağıtımı, depolama hizmetleri,

o Teşhir ürünlerinin sigortalanması,

o Firma yetkilisinin fuar süresince fuar alanında hazır bulunması gibi iş kalemlerini

kapsayan teklifinizin ekli forma göre hazırlanarak kapalı zarf ile en geç 3 Mart 2021 Çarşamba günü saat 15:00’e kadar Birliğimizde olacak şekilde iletilmesi hususunda gereği rica olunur.

Ek: Fiyat Teklif Formu (1 sayfa)

Not:

1.Teklifler sadece kapalı zarf usulü ile alınmakta olup, zarf üzerinde ihalenin konusu ve teklif veren firmanın ismi yazılı olmalı, zarfın kapanan kısmı firma tarafından kaşelenip imzalanmalıdır.

2.Nakliye teklifi için son gönderim tarihi 3 Mart 2021 Çarşamba saat 15:00 olup, bu tarih ve saatten sonra Birliğimize ulaşan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.

3.Teklifler aşağıdaki kişi ve adrese gönderilmelidir.

İlgili kişi: Mehmet Temiz ( 0212 454 09 04 - mehmet.temiz@ikmib.org.tr )

Adres: Dış Ticaret Kompleksi A-Blok 3.Kat Kimyevi Maddeler Sektör Şubesi, Çobançeşme Mevkii, Sanayi Cad. Yenibosna 34197 Bahçelievler/İSTANBUL 

 

PAYLAŞ