AsiaPLX 1 İlaç Sektörü Ticaret Heyeti

Sayın Yetkili,

4-9 Şubat 2023 tarihleri arasında Singapur’da düzenlenecek olan AsiaPLX 1 Singapur İlaç Sektörü Ticaret Heyeti organizasyonunun, T.C. Ticaret Bakanlığından onay alınması ve yeterli başvuru olması durumunda, Birliğimizce gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

EuroPLX, sağlık sektöründeki (ilaç ve OTC ağırlıklı) karar vericilerin bir araya gelerek ikili iş görüşmeleri yaptığı bir platformdur. Yılda 3 kez Avrupa’nın farklı şehirlerinde düzenlenmekte olup Şubat ayında ilk kez Asya kıtasında gerçekleşecektir.

Etkinlik öncesinde sisteme kaydolarak iki gün süresince ortalama 25 iş görüşmesi yapma imkanına sahip olan katılımcılar, online sistem üzerinden görüşmek istediği firmaları kendisi belirleyecektir. Bunun haricinde etkinlikten 1 hafta önce ve 2 hafta sonra olmak üzere potansiyel alıcılarla video konferans aracılığıyla görüşebileceklerdir.

Bahse konu heyete ilişkin detaylar aşağıda yer almakta olup, Birliğimiz organizasyonu dahilinde katılmak isteyen firmalarımızın 06.10.2022 Perşembe günü saat 12.00’a kadar gerekli işlemleri yerine getirerek başvuru yapmaları rica olunur.

Başvuruya İlişkin Form ve Belgeler:

1- Online Başvuru Formu 

2- Taahhütname

3- Ek C1 Formu

Katılım Ücreti(*)

1 kişi için 1.320 €  / Aynı firmadan 2 kişi için 2.440 €

Sektörel Ticaret Heyetleri, Ticaret Bakanlığı'nın 2011/1 Sayılı Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Desteği Hakkında Tebliği kapsamında düzenlenmekte olup, Birliğimizce İKMİB üyelerine özel pre-finansman sağlanması nedeniyle firmalarımızın ayrıca destek başvurusu yapmalarına gerek bulunmamaktadır.

Katılım Bedeline Dahil Hizmetler

Uçak bileti, konaklama, yurtdışında havalimanı-otel-havalimanı parkuru için transfer, ikili iş görüşmeleri ayarlanması, sisteme kayıt masrafları

Başvuru İçin Yapılması Gerekenler (*)

1- Online başvuru formunun doldurulması 

2- Katılım bedelinin yatırıldığını gösteren dekontun merve.oztas@ikmib.org.tr ’ ye gönderimi  (Dekontta ilgili organizasyon adını belirtiniz)

3-  Taahhütnamenin ve EK-C1 belgesinin imzalanarak merve.oztas@ikmib.org.tr ‘ye taranmış halinin iletilmesi ve ıslak imzalı belge asıllarının kargo ile gönderimi 

(*) 3 aşamayı da tamamlayan firmaların başvuruları geçerli olacaktır.

Kargo Adresimiz:

Merve Öztaş

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği

Yenibosna Merkez Mahallesi Sanayi Caddesi No:3 Dış Ticaret Kompleksi A Blok Kat:3 P.K.34197  Bahçelievler/İSTANBUL

Banka Hesap Bilgileri:

Alıcı Adı: İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği

Banka: Türkiye Vakıflar Bankası Güneşli Şubesi

IBAN (EUR): TR38 0001 5001 5804 8012 4639 69

SWIFT Kodu (BIC) : TVBATR2A

(Ödemeler sadece € olarak tahsil edilmektedir.)

Türk Parası Kıymetini Koruma Hakkındaki 32 Sayılı Karara İlişkin Tebliğ’de (2008-32/34) Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ’e (2018-32/51)  göre; yurt dışında ifa edilen faaliyetlere ilişkin ödemelerde Birliğimiz gibi kuruluşlar döviz ödemesi yasağının istisnası kapsamına girmektedir. İhtiyaç duymanız halindebize iletmiş olduğunuz ıslak imzalı belgelerin örneğini Bankanızla paylaşarak euro ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Heyete İlişkin Detaylı Bilgi İçin

Merve Öztaş (E: merve.oztas@ikmib.org.tr ; T: +90 212 454 09 72)

Etkinlik detaylarını https://www.raucon.com/asia-plx/asiaplx-1  sayfasından inceleyebilirsiniz.

 

PAYLAŞ