Birleşik Arap Emirlikleri - Türkiye İş Forumu Hk.

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulundan alınan bir yazıda, Türkiye-BAE 10. Dönem KEK Toplantısı vesilesiyle; 23 Kasım 2021, Salı günü Dubai'de T.C. Ticaret Bakanı Sn. Mehmet Muş ve T.C. Hazine ve Maliye Bakanı Sn. Lütfi Elvan'ın teşrifleriyle DEİK/Türkiye-BAE İş Konseyi BAE Ticaret ve Sanayi Odaları Federasyonu (FCCI) iş birliğinde “Birleşik Arap Emirlikleri - Türkiye İş Forumu” düzenleneceği bildirilmektedir.

Bahse konu İş Forumu'na; Gıda, Tarım, Üretim Makinaları, Sağlık, Medikal, İlaç, E-Ticaret, Dijital Çözümler, İnşaat, Altyapı, Yapı Malzemeleri, Savunma Sanayi, Lojistik, Kozmetik, Finans ve Bankacılık, Bilgi Teknolojileri, Havacılık ve Denizcilik sektörlerinde faaliyet gösteren Türk ve BAE'li firmalarının katılım sağlaması beklendiği belirtilmektedir.

Sayın Bakanlarımızın yer alacağı özel uçak ile yapılacak programa iştirak etmek isteyenlerin https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/1337/17535 bağlantısında yer alan katılım formunu en geç 16 Kasım 2021 Salı günü saat 16.00'ya kadar eksiksiz doldurarak kayıt olmaları gerektiği ifade edilmektedir.

 

Bilgilerinize sunulur.

 

Ek

1: Taslak Program

2: Katılım Koşulları

 

Detaylı bilgi için: Abdullah Esin, DEİK/Türkiye-Ortadoğu ve Körfez İş

Konseyleri Koordinatör Yardımcısı

E: odokorfezbolgesi@deik.org.tr / aesin@deik.org.tr | T: 0212 339 50 21

 

PAYLAŞ