G.Afrika Cumhuriyeti - Covid19' a İlişkin Ürün Talebi Hk.

T.C. Pretorya Ticaret Müşavirliği tarafından Birliğimize iletilen bir e-postada belirtildiği üzere, Chieftains Consulting (Pty) Ltd şirketinin (Şirket sicil no: 2013/047071/07) Yönetim Kurulu Başkanı ve "Gordon Institute of Business Science (GIBS)" Business School'da yarı zamanlı öğretim üyesi olduğunu bildiren Mr. Emmanuel (Chief) Lediga’ nın Müşavirliğimiz ile temasa geçerek, Güney Afrika Cumhuriyeti'nde önümüzdeki dönemde gerek özel sektörün, gerekse kamu hastanelerinin kişisel koruyucu ürünlere olan talebinin arttığını belirterek, ülkemizdeki ihracatçı/üretici firmalarla temasa geçme talebini iletmiş olduğu belirtilmektedir.

Söz konusu e-postada devamla, talep edilen ürünler arasında cerrahi maskeler, bez maskeler, cerrahi eldivenler, muayene eldivenleri, tulumlar, göz koruyucu siperlikler, tek kullanımlık önlükler, ameliyat önlükleri, galoşlar, dijital termometreler, el ve yüzey dezenfektanları, biyolojik atık torbaları, ceset torbaları, sprey şişeleri gibi kişisel koruyucu ürünler ve medikal malzeme bulunmakta olduğu ifade edilmektedir.

İlgilenen firmalarımızın aşağıda iletişim bilgileri bulunan ilgili kişi ile doğrudan temasa geçmeleri hususunda bilgileri rica olunur.

 

İletişim Bilgileri:

Chief Lediga

Executive Chairman

Chieftains Consulting (Pty) Ltd

Centurion, Tshwane Metro

Mobile: +27 82 389 7161

E-Mail: chiefled123@gmail.com

 

PAYLAŞ