Interpack 2023 Milli Katılım Organizasyonu Konstrüksiyon İhalesi

 

4-10 Mayıs 2023 tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenecek olan “Interpack 2023” Fuarı ülkemiz milli iştirak organizasyonu Birliğimiz tarafından gerçekleştirilecektir.

                              

Türkiye Pavilyonu, fuar alanında 5 ayrı hallde toplam 1103,29 m2 alana kurulacak olup 47 firmamız ürünlerini sergileyecektir. Birliğimizin amacı firmalarımızın ürünlerinin en iyi şekilde sergilenmesini sağlamak ve ülkemiz imajına yakışacak bir stant konstrüksiyonu oluşturmaktır. Bu çerçevede, bahse konu fuarda yer alacak olan Ülkemiz Pavilyonu’nun inşa ve dekorasyonuna ilişkin teknik, mali ve genel taleplerimiz ekte belirtilmektedir. Bilgileriniz ve teklifinizin kapalı zarf usulüne uygun olacak şekilde en geç 8 Mart 2023 Çarşamba günü 16:30’a kadar Birliğimize kargo ile ya da elden iletilmesi hususunda gereği rica olunur.

 

EK: Şartname-EK Bigi

 

Türkiye Pavilyonu  konstrüksiyon teklifleri şartname ekinde yer alan fiyat teklifi formu örneğine göre ve aşağıda listelendiği gibi 3 alternatif olarak verilecektir.

 

  • 1.Alternatif :  EK’de yer alan tasarıma uygun olarak ahşap zemin. (sadece 8B hall’ü halı zemin olacak)

 

  • 2.Alternatif : EK’de yer alan tasarıma uygun olarak halı zemin.

 

  • 3.Alternatif : Türkiye Standı’nın diğer ülke pavyonları arasında ön plana çıkmasını ve ziyaretçilerin ilgisini çekmeyi sağlayacak özgün bir tasarım oluşturulması amacıyla farklı yapı malzemeleri kullanılabilir. Türkiye Standı’nın uzaktan görünebilirliği açısından asgari stant yükseklikleri olan şartnamede belirtilen yüksekliklere ve hallere göre belirtilen maximum yüksekliğe uygun olması öngörülmektedir. Buna göre firmadan alternatif stand tasarımı önerisi beklenmektedir. Firma birden fazla alternatifli teklif verebilir.

                                                                                                   

Notlar:

 

  1. Genel tasarımın firma stantlarına uyarlanması, firmaların stantlarına ilişkin ekstra talep ve dataların firmalardan alınması ve firmalarla iletişimin yürütülmesi, nihai teknik ve 3D çizimlerin firmalar ile paylaşılması Konstrüksiyon Firmasının sorumluluğunda olacaktır.

 

  1. Teklifler kapalı zarf usulü ile alınmaktadır. Zarfın üzerine teklifi veren firmanın ismi yazılıp, teklif ve zarfın kapanan kısmı teklif veren firma tarafından kaşelenip imzalanmalıdır. Ayrıca zarfın üzerine zarfın ihale teklifi içerdiği ve kesinlikle açılmaması gerektiği görünür bir şekilde belirtilmelidir.

 

  1. Konstrüksiyon Teklifi son gönderim tarihi  7 Mart 2023 Salı günü 15:30’a kadardır. Bu tarihten sonra Birliğimize ulaşan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

Gönderi Adresi :

İlgili kişi: Sinejan KAYABAŞI ( 0212 454 01 33 - sinejan.kayabasi@ikmib.org.tr )

Adres: Yenibosna Merkez Mahallesi Sanayi Caddesi No: 3 Dış Ticaret Kompleksi A Blok 3.Kat Kimyevi Maddeler Sektör Şubesi P.K. 34197 Bahçelievler / İstanbul

PAYLAŞ