İsrail Sanal Genel Ticaret Heyeti

Türkiye İhracatçılar Meclisinden (TİM) alınan bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve TİM organizasyonu ile 21-25 Haziran 2021 tarihleri arasında İsrail'e yönelik bir Sanal Ticaret Heyeti düzenleneceği bildirilmiş olup bahse konu ülkelerden iş insanlarının ortak bir dijital platforma davet edileceği nitelikli sanal iş görüşmeleri gerçekleştirilmesinin öngörüldüğü belirtilmiştir.

 

Bahse konu Sanal Ticaret Heyeti Çelik, Çimento, Cam, Seramik Ve Toprak Ürünleri, Demir ve Demir Dışı Metaller, İnşaat Malzemeleri, Tekstil, Hazır Giyim ve Konfeksiyon, Gıda (Hızlı Tüketim ve Paketli Tüketim Ürünleri), Kimyevi Maddeler ve Mamulleri (Kozmetik ve Hijyen Ürünleri), Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri, Otomotiv sektörleri başta olmak üzere ilgili sektörlerde iştigal eden azami 25 firmamızın katılımları ile gerçekleşeceği ifade edilmektedir.

 

Sanal ticaret heyetine katılım yukarıda belirtilen kontenjanla sınırlı olup başvuru ve ödemeler için son tarih 21 Nisan 2021 Çarşamba günü saat 17:00'dir. Heyete ön başvuru için https://bit.ly/39QWoep internet bağlantısında yer alan başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulması gerektiği belirtilmektedir.

 

Bilgilerinize sunulur.

 

 

 

Ek: https://www.ikmib.org.tr/files/downloads/Bilgi%20Notu.pdf

PAYLAŞ