Kariyer

KATİM Kimya Araştırma Teknoloji ve İnovasyon Merkezi A.Ş. İş İlanı

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) tarafından üretim, ihracat ve ithalat faaliyetleri kapsamında kimya sektörünün ihtiyacı olan test ve analizlerin gerçekleştirileceği akredite laboratuvarlara gereksinim duyulması ve sektörün Ar-Ge ihtiyacının desteklenmesi amacıyla Bilişim Vadisi’ nde bir Kimya Teknoloji Merkezi kurulması için çalışmalar devam etmektedir.

Akademiden sanayiye kapsamlı ve sonuç odaklı işbirlikleri sayesinde sektörde katma değerli, yenilikçi, sürdürülebilir ve hedef pazarlardaki değişmekte olan normlarla uyumlu üretimi desteklemek ve ihracatçılarımızın dünya çapında rekabet güçlerini arttırma vizyonu ile merkezin kurulması hedeflenmektedir.

İKMİB’in kurduğu KATİM Kimya Araştırma Teknoloji Ve İnovasyon Merkezi A.Ş., ilk etapta sektör ihracatının %46’sını karşılayan “Plastik, Kauçuk, Boya ve Kozmetik” alt sektörlerine odaklı “test / analiz, sertifikasyon, eğitim ve danışmanlık faaliyetleri ve Ar-Ge çalışmaları için altyapı sağlama” hizmetleri verecektir.

Yeni kurulan merkezimizde İlk aşamada Genel Müdür, Proje Koordinatörü, Proje Asistanı, Mali İşler Sorumlusu ve Satın Alma Uzmanı daha sonraki süreçte ise aşağıda listelenen pozisyonlarda alım yapılması planlanmaktadır. 

İlgili pozisyonlar için aranan niteliklere listedeki unvanların üzerine tıklayarak ulaşabilir, nitelikleri henüz yayınlanmayan pozisyonlar için de  https://tinyurl.com/ktmbasvuru linkindeki başvuru formunu doldurabilirsiniz

Başvuruya açık pozisyonlar:

Genel Müdür

Proje Koordinatörü

Proje Asistanı

Mali İşler Sorumlusu

Satın Alma Uzmanı

Kimyasal Analiz Laboratuvar Sorumlusu

Fiziksel Analiz Laboratuvar Sorumlusu

Mikrobiyolojik Analiz Laboratuvar Sorumlusu

Moleküler Biyoloji Laboratuvar Sorumlusu

Hücre Kültürü Laboratuvar Sorumlusu

Ar-Ge Laboratuvar Sorumlusu

Numune Kabul ve Raporlama Sorumlusu

Kurumsal Gelişim Müdürü

Kalite Güvence Müdürü

İş Geliştirme Sorumlusu

Kurumsal İşbirlikleri Uzmanı

İletişim Uzmanı

Eğitim ve Danışmanlık Müdürü

Regülasyon ve Sertifikasyon Uzmanı

Proje ve Fonlar Sorumlusu

İdari İşler Sorumlusu

 

PAYLAŞ