Madagaskar - İnşaat Malzemesi Talepleri

T.C. Antananarivo Ticaret Müsavirliğinden alınan e-postada, Antananarivo Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği olarak Madagaskar Cumhurbaşkanlığı Projelerinden Sorumlu ve Özel Yetkili Başkan Sayın Augustin ANDRIAMANANORO ve Madagaskar Sanayi ve Ticaret Odaları Federasyonu (FCCIM) Başkanı Sayın Viviane DEWA ZAFINANDRO ile 05/02/2021 Cuma günü saat 12.00'de bir toplantı gerçekleştirildiği belirtilmiştir.

Yazıda devamla, Madagaskar Cumhurbaşkanlığı Projelerinden Sorumlu ve Özel Yetkili Başkan Sayın Augustin ANDRIAMANANORO'nun ülkelerinin şu anda ülkemizden başta inşaat demiri olmak üzere inşaat malzemesi alımı yaptığını ve önümüzdeki dönemde yeni şehir kurulumu planı çerçevesinde oldukça çok inşaat malzemesi alımına ihtiyaçları olacağına değindiği, yine Madagaskar olarak yüzde 25 kırık pirinç ihtiyaçları olduğunu ve bu talebi karşılamak için ülkemizden teklif istediklerinin beyan edildiği ifade edilmektedir.

Bu kapsamda, ilgilenen firmalarımızın Antananarivo Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliğimizle irtibata geçmeleri gerekmektedir.

Bilgilerinizi rica ederiz.

PAYLAŞ