Medica 2024 Nakliye İhalesi

11-14 Kasım 2024 tarihleri arasında Almanya'nın Düsseldorf şehrinde düzenlenecek olan Medica 2024 Fuarı ülkemiz milli iştirak organizasyonu bu yıl 15. kez Birliğimizce gerçekleştirilecektir. Türkiye standında yer alacak olan yaklaşık 45 firmamız; üç ayrı holde olmak üzere görüntüleme ve teşhis ürünleri, laboratuvar ekipmanları, tek kullanımlık sarf malzemeleri, tıbbi ekipman ve cihazlar ağırlıklı medikal ürünler sergileyecektir. Söz konusu fuara katılacak firmalarımıza ait teşhir ürünlerinin;

  • Türkiye çıkış ve giriş gümrükleme ile ilgili masrafları,
  • Katılımcı firmalar ile irtibata geçerek firma mal ve çeki listelerinin hazırlanması,
  • İstanbul-Düsseldorf Fuar Alanı-İstanbul gidiş dönüş komple TIR nakliyesi,
  • Almanya gümrük giriş ve çıkış işlemleri,
  • Fuar alanı handling ve depolama hizmetleri,
  • Teşhir ürünlerinin sigortalanmasını,
  • Firma yetkilisinin fuar süresince fuar alanında hazır bulunmasını

kapsayan teklifinizin en uygun yükleme tarihleri ile birlikte en geç 19 Temmuz 2024 Cuma günü mesai bitimine kadar (17:30) Birliğimizde olacak şekilde ve ekte yer alan fiyat teklif formuna göre hazırlanarak, kapalı zarf ile Birliğimize iletilmesi hususu rica olunur.

Şartname için tıklayınız.

Fiyat teklif formu için tıklayınız

Notlar:

1. Teklifler kapalı zarf usulü ile alınmaktadır. Zarfın üzerine teklifi veren firmanın ismi yazılıp zarfın kapanan kısmı teklif veren firma tarafından kaşelenip imzalanmalıdır. Ayrıca zarfın üzerine zarfın ihale teklifi içerdiği ve kesinlikle açılmaması gerektiği görünür bir şekilde belirtilmelidir.

2. Nakliye Teklifi son gönderim tarihi 19 Temmuz 2024 Cuma günü mesai bitimine kadardır. Bu tarihten sonra Birliğimize ulaşan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.

Gönderim Adresi:

Batuhan ÖZDEMİR - İKMİB Dış Ticaret Kompleksi Yenibosna Merkez Mahallesi, Sanayi Cad. No:3 Dış Ticaret Kompleksi A Blok Kat 3 Kimya Şubesi, P.K.34197 Bahçelievler/İSTANBUL

PAYLAŞ