Nahodka Özel Nitelikli Alım Heyeti (RF Tataristan Cumhuriyeti)

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinatörlüğünde Rusya Federasyonu Tataristan Cumhuriyetinde yerleşik ve Rusya Federasyonu genelinde 10 bölgede 170 mağaza ile perakende market zinciri olarak faaliyet gösteren Nahodka firması 2022 sonu itibariyle mağaza sayılarının 200'e ulaşmasını ve cirolarını artırmayı hedeflemekte olup ülkemizden belirli ürünleri ithal etmek istemektedir.

Bu kapsamda Nahodka firma yetkililerinin katılımıyla Temmuz ayının son haftası Özel Nitelikli Alım heyeti organizasyonu düzenlenmesi planlanmaktadır. Katılımın ücretsiz olduğu organizasyonda ihracatçı firmalarımız ile firma yetkilileri birebir görüşme imkânı bulacaklardır.

Firmanın ithalatını talep ettiği ürünler arasında “Orta Kalite-Plastik Ev ve Mutfak Eşyaları” da bulunmakta olup bu sektörde faaliyet gösteren ve söz konusu özel nitelikli alım heyeti organizasyonuna katılmak isteyen firmalarımızın https://tinyurl.com/nahodka linkinde yer alan formu 27 Haziran 2022 Pazartesi günü mesai bitimine kadar doldurmaları gerekmektedir.

Not: Görüşmeye katılacak firmalar Nahodka firması tarafından online formu dolduran firmalarımız arasından seçilecek olup firmalar netleştikten sonra görüşme programı ve diğer detaylar tarafınıza bildirilecektir.

PAYLAŞ