Türk İhraç Ürünleri Portalı Firma Kaydı

TİM'den alınan bir yazıda,  Türkiye Tanıtım Grubu (TTG) olarak ihracat ailemizin en önemli parçası olan ihracatçı firmalarımızın dijital varlıklarına katkı sağlamak ve web ortamında bulunabilirliğini arttırmak amacıyla projelendirdikleri Türk İhraç Ürünleri Portalı için çalışmalarına devam etmekte oldukları ifade edilmektedir. Online pazarlama araçları ile desteklenecek proje, veri tabanında kayıtlı bulunan firmalara ihracatını geliştirme fırsatı da sunacaktır.

Türk İhraç Ürünleri Portalı projesinin en önemli ayağı; sektörün tanıtılacağı alt sayfaların ve ihracatçı firmalara özel künye sayfalarında yayınlanacak bilgilerin, bir veri tabanında eksiksiz ve doğru şekilde yayımlanmasıdır.

Bu çerçevede, Türk İhraç Ürünleri Portalı açık test yayını süresince kullanılmak üzere ilk 1000 ihracatçı listesinin doğrudan kullanılması ve test için oluşturulacak veri tabanındaki sektörel dağılım dengesinin sağlanabilmesi için daha öncesinde  ilk 50 ihracatçı firma datası ilgili birliklerden temin edilmiştir.

Bu defa, Türk İhraç Ürünleri Portalı yapım çalışmalarında gelinen aşama ile İhracatçı Birliklerine kayıtlı olan tüm ihracatçı firmalarımızın, veri tabanına http://firmaekle.turkiyepromotiongroup.org/ üzerinden doldurulacak kayıt formu aracılığı ile kendi kayıtlarını yapabilmelerine olanak sağlanabilecektir.

Firmalarmızın bilgilerine sunulur.

PAYLAŞ