Türk-Alman Üniversitesi KATİM Projesi Sektör Buluşması

İstanbul Kalkınma Ajansı desteğinde, proje ortakları İMMİB, MESS, GALDER ve TUCSA ile birlikte Türk-Alman Üniversitesi bünyesinde yürütülmekte olan "Korozyon ve Aşınma Test, Araştırma ve İleri Karakterizasyon Merkezi (TAÜ-KATİM)" Güdümlü Proje Fizibilite Çalışması kapsamında, 4 Mart 2021 tarihinde 9:30-17:30 saatleri arasında KATİM Sektör Buluşma (Yüzey Araştırmaları/İşlemleri Sektörel İnceleme & Değerlendirme) Çalıştayı  online ortamda (Zoom üzerinden) gerçekleştirilecektir. 

Çalıştaya, KATİM projesi nezdinde yüzey mühendisliğine sektörel ve akademik bakış oturumları ile başlanacak  olup, öğleden sonra sektörel segmentasyon ile 4 farklı paralel oturumda gerçekleştirilecek workshop'da fizibilite raporumuza konu maddeler ilgili sektör temsilcileri ile detaylı şekilde tartışılarak   çalıştay çıktıları oluşturulacaktır. Bu nedenle, kayıt sırasında ağırlıklı olarak hangi sektöre/sektörde faaliyet gösterdiğinizi işaretlemenizi önemle rica ederiz. Katılım kontenjanlarla sınırlıdır ve katılımcıların aşağıdaki link üzerinden çalıştaya kayıt olmaları gerekmektedir: 

https://tau-edu-tr.zoom.us/meeting/register/tJcscuyurDgsG9bD_aQ4Z2U8mriVQqY5cOvh

Değerli sektör yöneticileri ve temsilcilerinin yanı sıra; değerli akademisyenler, dünyanın en başarılı 100 Bilim İnsanı arasında yer alan ve Bilim Nobeli olarak gösterilen R&D ödülünü 4 kez kazanmış olan Texas A&M Üniversitesi'nden Prof. Dr. Ali ErdemirAvrupa Yüzey Teknolojileri Akademisi EAST’ın kurucuları arasında yer alan tek Türk Prof. Dr. Ali Fuat Çakır, R&D 100 Ödülleri sahibi İTÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Ürgen ve yüzey işlemleri ile triboloji alanlarındaki çalışmaları ile tanınan, akademik camianın önde gelen isimlerinden İTÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Çimenoğlu çalıştayı konuşmaları ile onurlandıracaklardır. 

Çalıştay Duyurusu ve Programına bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bilgilerinize Duyurulur.

PAYLAŞ