Vietnam Sanal Ticaret Heyeti

Türkiye İhracatçılar Meclisinden (TİM) alınan bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve TİM organizasyonunda 6-9 Temmuz 2021 tarihleri arasında Vietnam'a yönelik bir Sanal Ticaret Heyeti düzenleneceği bildirilmiş olup bahse konu ülkeden iş insanlarının ortak bir dijital platforma davet edileceği nitelikli sanal iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi öngörüldüğü ifade edilmiştir.

 

Bahse konu Sanal Ticaret Heyeti, Çelik, Demir ve Demir Dışı Metaller, İnşaat Malzemeleri, Gıda (Hızlı Tüketim ve Paketli Tüketim Ürünleri), Makine ve Aksamları(Tarım Makinaları ve Parçaları), Elektrik Elektronik(Elektrikli Ev Aletleri), Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohum ve Mamulleri, Kuru Meyve ve Mamulleri, Tekstil ve Hammaddeleri sektörleri başta olmak üzere ilgili sektörlerde iştigal eden azami 25 firmanın katılımları ile gerçekleşeceği bildirilmiştir.

 

Bahse konu sanal ticaret heyetine katılım yukarıda belirtilen kontenjanla sınırlı olup başvuru ve ödemeler için son tarih 30 Nisan 2021 Cuma günü saat 17:00'dir. Heyete ön başvuru için https://bit.ly/2QnFJIp internet bağlantısında yer alan başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir.

 

Bilgilerinize sunulur.

 

Bilgi Notu : https://www.ikmib.org.tr/files/cms/VietnamSanalHeyet.pdf

PAYLAŞ