Arab Health 2020 Fuarı Milli Katılım Organizasyonu

Birleşik Arap Emirlikleri'nin (BAE) Dubai şehrinde bu yıl 45'incisi düzenlenen Arab Health fuarının milli katılım organizasyonu Birliğimiz tarafından gerçekleştirildi.

Medikal, ilaç ve sağlık turizmine yönelik MENA bölgesinin en büyük medikal fuarı olan Arab Health'e, Milli Katılım Organizasyonumuz ile 64 firmamız 7 farklı holde yerini aldı. Bireysel katılımcı 85 firma ile birlikte toplam 149 Türk firmamız fuara katıldı. Firmalarımız medikal ekipman ve cihazlar, tek kullanımlık ürünler, hastane yönetim sistemleri, sarf malzemeleri, hastane mobilyaları, sağlık turizmi, bilişim sistemleri, cerrahi ekipmanlar, ortopedik ürünler, ilaç gibi sağlık sektörüne yönelik en son teknolojiye sahip ürünlerini fuarda tanıtma fırsatı buldu.

Bahse konu fuarın ikinci ve üçüncü gününde Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Adil Pelister, Medikal Komite Başkanımız Sayın Tayfun Demir, İKMİB Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Ahmet Fethi Polat, İlaç Komite Başkanımız Sayın Orhan Mutlu Topal ve İMMİB Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Coşkun Kırlıoğlu Türk firmalarımızın stantlarını ziyaret etti.

 

İlgili Fotoğraflar

PAYLAŞ