Beautyworld ME 2019 konstruksiyon ihalesi hk

Sayın Yetkili,

15 – 17 Nisan 2019 tarihleri arasında B.A.E’nin Dubai kentinde düzenlenecek ve kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin sergileneceği Beautyworld Middle East  Fuarının Türkiye milli iştirak organizasyonu bu yıl on dördüncü defa Birliğimizce gerçekleştirilecektir.

            Türkiye Standı, yaklaşık toplam 1728  m2 alanda kurulacak olup, 76 firmamız deodorant, parfüm, renkli kozmetik, oda parfümü gibi  kozmetik ürünleri ile  sabun, duş jeli, saç bakım ürünleri, diğer kişisel bakım ürünleri, ıslak mendil,  bebek bezi gibi ürünler sergileyecektir. Birliğimizin amacı firmalarımızın ürünlerinin en iyi şekilde sergilenmesini sağlamak ve ülkemiz imajına yakışacak bir stand konstrüksiyonu oluşturmaktır. Bu çerçevede, bahse konu fuarda yer alacak olan Türkiye Standı’nın inşa ve dekorasyonuna ilişkin teknik, mali ve genel taleplerimiz Ek1’de ayrıntılı olarak belirtilmektedir.

  • Türkiye standı (90 yada 72 m2)  ayrı belirtilmek üzere,  ekteki proje ye göre teklifinizin (birim m2 fiyatı da belirtilerek),
  • yine ekli projeden bağımsız olarak standın üst görselleri aynı kalmak şartıyla farklı tasarım proje teklifinizin
  • opsiyonel olarak  her stand içerisine  1mx1m depo birim maliyet teklifinizi

iletilmesi beklenmektedir.

            Bilgileriniz ve teklifinizin en geç 25 Ocak 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar Birliğimizde olacak şekilde üzerinde firma ismi veya şahsın yazılı olduğu, teklifin konusunun belirtildiği ve imzalandığı kapalı bir zarf içinde kargo ile iletilmesi hususunda gereği rica olunur.

                                                                                                                                                Saygılarımla

                                                                                                                                      

Ek:

  1. Teknik, Mali ve Genel Şartname
  2. Pavilyon Tasarımı ve stand çizimleri
  3. Katılımcı Listesi
  4. Fuar Alanı Planı
  5. Firma Yerleşim Planı

 

Notlar:

Teklifler kapalı zarf usulü ile alınmaktadır. Zarfın üzerine zarfın ihale teklifi içerdiği ve kesinlikle açılmaması gerektiği görünür bir şekilde belirtilmelidir.

Gönderim Adresi:

Derya Akçören

Çobançeşme Mevkii Sanayi Cad.  Dış Ticaret Kompleksi A Blok Kat:3 Kimyevi Maddeler Sektör Şubesi 34197 Yenibosna-Bahçelievler İSTANBUL

 

 

PAYLAŞ