Africa Health 2020 Fuarı Milli Katılım Organizasyonu

12 - 14 Mayıs 2020 tarihleri arasında Johannesburg/G.Afrika’ da düzenlenecek olan “Africa Health” fuarının milli katılım organizasyonunun, T.C. Ticaret Bakanlığı’ndan onay alınması ve yeterli başvuru olması durumunda Birliğimizce gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Medikal ekipman ve cihazlar, tek kullanımlık ürünler, hastane yönetim sistemleri, sarf malzemeleri, hastane mobilyaları, sağlık turizmi, bilişim sistemleri, cerrahi ekipmanlar, ortopedik ürünler, ilaç ve takviye edici gıdaların da sergilenebileceği ve senede bir kez düzenlenen “Africa Health” fuarına 2019 yılında 39 ülkeden 605 Firma katılmıştır. Fuarı sağlık sektörü ile ilgilenen yaklaşık 11.000 kişi ziyaret etmiştir.

Söz konusu fuara Birliğimiz organizasyonunda iştirak etmek isteyen firmalarımızın ekte belirtilen şartları göz önünde bulundurarak ve peşin kabul ederek 14 Şubat 2020 Cuma gününe kadar aşağıdaki tabloda yer alan başvuru işlemlerini gerçekleştirmeleri rica olunur.

 

Katılım Bedeli

Nakliye Hariç = 990 $ / m²

Fiyata Dahil Hizmetler

Yer kirası, özel stant konstrüksiyonu, kayıt ücreti, genel tanıtım giderleri, fuar alanında verilecek diğer hizmetler (catering, faks, katılımcı broşürü v.b.)

 

Başvuru İçin Yapılması Gerekenler:

1-  http://bit.ly/AfricaHealth2020 linkinde yer alan Online Başvuru Formunun doldurulması

2- 1.000 $ avans bedelinin yatırıldığını gösteren dekontun ve Kişisel Veri Paylaşımı Onay Formu’nun imzalı görüntüsünün faruk.benderli@immib.org.tr e-posta adresine gönderilmesi

 

Banka Hesap Bilgileri:

Alıcı Adı: İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği

Banka: Türkiye Vakıflar Bankası Güneşli Şubesi

IBAN (USD): TR70 0001 5001 5804 8012 0284 45 (Ödemeler USD olarak tahsil edilmektedir.)

SWIFT Kodu (BIC) : TVBATR2A

Ek:

  1. Banka Hesap Bilgileri ve Katılım Şartları
  2. Kişisel Veri Paylaşımı Onay Formu
PAYLAŞ