Cosmoprof Bologna 2022 Fuarı Konstruksiyon İhalesi Duyurusu

Sayın Yetkili,

10-13 Mart 2022 tarihleri arasında İtalya’nın Bologna kentinde, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri sektörüne yönelik düzenlenecek olan  Cosmoprof Bologna Fuarı’nın ülkemiz milli iştirak organizasyonu bu yıl 12. defa Birliğimizce gerçekleştirilecektir.

                Türkiye Standı, Fuar alanının 16. holünde toplam 272 m2 alanda kurulacak olup, firmalarımız parfüm, deodorant, oda kokuları, renkli kozmetik, kişisel bakım ürünleri, saç bakım ürünleri,  sabun  ve ıslak mendil  gibi ürünler sergileyecektir.

Bu çerçevede, bahse konu fuarda yer alacak olan Türkiye Standı’nın tüm alanının inşa ve dekorasyonuna ilişkin teknik, mali, genel taleplerimiz ve kurulması istenen stand projesi Alternatif 1 ve Alternatif 2 olarak Ek’te yer almaktadır.

                2 alternatif için hazırlayacağınız fiyat tekliflerinin, en geç 10 Ocak 2022 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Birliğimizde olacak şekilde üzerinde firma ismi veya şahsın yazılı olduğu, teklifin konusunun belirtildiği ve imzalandığı kapalı bir zarf içinde kargo ile iletilmesi hususunda gereği rica olunur.

Alternatif 1                                                                                                                                                      

EK 1: Teknik, Mali ve Genel Şartname     EK 2: Stand tasarımı 

Alternatif 2 

EK 1: Teknik, Mali ve Genel Şartname       EK 2: Stand tasarımı 

Teklif Şablonu

Adres: İstanbul-Bahçelievler-Yenibosna Çobançeşme Mevkii, Sanayi Caddesi, Dış Ticaret Kompleksi, A Blok, Kat:3 Kimya Sektör Şubesinden Derya Akçören’e elden veya kargo ile teslim edilmesi gerekmektedir.              

 

PAYLAŞ