FIME 2020 Fuarı Milli Katılım Organizasyonu

23 - 25 Haziran 2020 tarihleri arasında Miami/ABD’ de düzenlenecek olan “FIME” fuarının milli katılım organizasyonunun, T.C. Ticaret Bakanlığı’ndan onay alınması ve yeterli başvuru olması durumunda Birliğimizce gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Medikal ekipman ve cihazlar, tek kullanımlık ürünler, hastane yönetim sistemleri, sarf malzemeleri, hastane mobilyaları, sağlık turizmi, bilişim sistemleri, cerrahi ekipmanlar, ortopedik ürünler, ilaç ve takviye edici gıdaların da sergilenebileceği ve senede bir kez düzenlenen “FIME” fuarına 2019 yılında 48 ülkeden 1127 Firma katılmıştır. Fuarı sağlık sektörü ile ilgilenen yaklaşık 18.000 kişi ziyaret etmiştir.

Söz konusu fuara Birliğimiz organizasyonunda iştirak etmek isteyen firmalarımızın ekte belirtilen şartları göz önünde bulundurarak ve peşin kabul ederek 15 Mart 2020'ye kadar aşağıdaki tabloda yer alan başvuru işlemlerini gerçekleştirmeleri rica olunur.

 

                       

Katılım Bedeli

*Nakliye Dahil = 1.440 $ /m²  Nakliye Hariç = 1.300 $ / m²

* Teşhir ürünlerinin (İstanbul-Fuar alanı-İstanbul) nakliyesi. (Katılım sağladığınız m² başına 0,2 m³ nakliye hakkınız olacaktır.)

Fiyata Dahil Hizmetler

Yer kirası, özel stant konstrüksiyonu, kayıt ücreti, genel tanıtım giderleri, fuar alanında verilecek diğer hizmetler (catering, faks, katılımcı broşürü v.b.)

 

Başvuru İçin Yapılması Gerekenler:

1-  http://bit.ly/FIME2020 linkinde yer alan Online Başvuru Formunun doldurulması

2- 1.000 $ avans bedelinin yatırıldığını gösteren dekontun ve Kişisel Veri Paylaşımı Onay Formu’nun imzalı görüntüsünün faruk.benderli@immib.org.tr e-posta adresine gönderilmesi

 

Banka Hesap Bilgileri:

Alıcı Adı: İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği

Banka: Türkiye Vakıflar Bankası Güneşli Şubesi

IBAN (USD): TR70 0001 5001 5804 8012 0284 45 (Ödemeler USD olarak tahsil edilmektedir.)

SWIFT Kodu (BIC) : TVBATR2A

           

Ek:

  1. Banka Hesap Bilgileri ve Katılım Şartları
  2. Kişisel Veri Paylaşımı Onay Formu
PAYLAŞ