K 2022 Fuarı Nakliye İhalesi

Sayın Yetkili,

19-26 Ekim 2022 tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenecek olan K 2022 Fuarı ülkemiz milli iştirak organizasyonu bu yıl 5. kez Birliğimizce gerçekleştirilecektir. Hammadde ve makine olmak üzere iki ayrı holde 27 firmamız; plastik ve kauçuk hammaddeleri ile üretim makineleri (plastik geri dönüşüm makinesi, PVC mikser makinesi, enjeksiyon kalıpları, plastik geri dönüşüm ve compovna makinesi, plastik boru makine ve ekipmanları, ekstrüzyon makineleri, plastik kalıp ve ürünleri, masterbatch, plastik işleme makinelerinde kullanılan vida ve kovan vb.)  sergileyecektir. Söz konusu fuara katılacak firmalarımıza ait teşhir ürünlerinin;

  • Türkiye çıkış ve giriş gümrükleme ile ilgili masrafları,
  • Katılımcı firmalar ile irtibata geçerek firma mal ve çeki listelerinin hazırlanması,
  • İstanbul-Almanya Fuar Alanı-İstanbul gidiş dönüş komple TIR nakliyesi,
  • Almanya gümrük giriş ve çıkış işlemleri,
  • Fuar alanı handling ve depolama hizmetleri,
  • Teşhir ürünlerinin sigortalanmasını,
  • Firma yetkilisinin fuar süresince fuar alanında hazır bulunmasını

kapsayan teklifinizin en uygun yükleme tarihleri ile birlikte en geç 3 Ağustos 2022 Çarşamba günü mesai bitimine kadar Birliğimizde olacak şekilde, Ek’te yer alan şartname dahilinde, fiyat teklif formuna göre hazırlanarak, kapalı zarf ile Birliğimize iletilmesi gerekmektedir. 

Ayrıntılı Bilgi: M.Akif ORUÇ (akif.oruc@ikmib.org.tr ; 02124540960)                                                                                           

Not:

1.Teklifler kapalı zarf ile alınmaktadır. Zarfın üzerine teklifi veren firmanın ismi yazılıp zarfın kapanan kısmı teklif veren firma tarafından kaşelenip imzalanmalıdır. Ayrıca zarfın üzerine zarfın ihale teklifi içerdiği ve kesinlikle açılmaması gerektiği görünür bir şekilde belirtilmelidir.

2.Nakliye Teklifi son gönderim tarihi 3 Ağustos 2022 Çarşamba günü mesai saati sonuna kadardır. Bu tarihten sonra Birliğimize ulaşan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.

Ek:

1. K 2022 Fuarı Nakliye Şartnamesi

2. K 2022 Fuarı Fiyat Teklifi Formu

PAYLAŞ