Kimya Sektöründe Lojistik Sorunları Webinarı

Kimya sektöründe ihracatçı firmalarımızın deniz ve karayolu ile ilgili yaşadıkları sıkıntıların görüşülmesi ve lojistik sektöründen yetkililerin konuya ilişkin açıklamalarının paylaşılması amacıyla İKMİB Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Adil PELİSTER moderatörlüğünde, Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Tamer KIRAN, Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Barış DİLLİOĞLU, Uluslararası Nakliyeciler Derneği İcra Kurulu Başkanı Sn. Alper ÖZEL ve İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Elif SAVRUM, Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Emre ELDENER, MSC Gemi Acenteliği A.Ş. İş Geliştirme Koordinatörü Sn. Fatih GİDER ve UPS Türkiye Yöneticisi Sn. Burak KILIÇ'ın katılımlarıyla 27 Nisan 2021 Salı günü 10:00 - 12:00 saatleri arasında bir webinar düzenlenecektir.

Söz konusu webinara katılım sağlamak isteyen firmalarımızın;

https://tinyurl.com/kimyalojistik linki üzerinden kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Webinar giriş linki kayıt olurken kullanılan e-mail adreslerine kayıt işleminin ardından otomatik olarak gönderilecektir.

Webinarda gündeme getirilmesi istenen sorunlar ve diğer sorularınız kayıt formu aracılığı ile veya webinar sırasında iletilebilecektir.

Bilgilerinize saygıyla duyurulur.

PAYLAŞ