NPE 2024 Fuarı Konstrüksiyon İhalesi

Sayın Yetkili,

6-10 Mayıs 2024 tarihleri arasında ABD’nin Orlando şehrinde düzenlenecek olan NPE 2024 Fuarı’na yönelik ülkemiz milli katılım organizasyonu Birliğimiz tarafından gerçekleştirilecektir.

Türkiye Pavyonu, Fuar alanı South holde, S31107 nolu ada (tek ada) üzerinde toplamda 130,06 m2 (1.400 sqf) alana kurulması planlanmaktadır. Türkiye Pavyonunda 10 adet firmanın ürünlerini sergilemesi planlanmakta olup, ilaveten Birliğimize ait bir adet info stand yer alacaktır.

Birliğimizin amacı firmalarımızın ürünlerinin en iyi şekilde sergilenmesini sağlamak ve ülkemiz imajına yakışacak bir stand konstrüksiyonu oluşturmaktır. Bu çerçevede, bahse konu fuarda yer alacak olan Türkiye Pavyonunun konstrüksiyon ve dekorasyon çalışması ihalesine ilişkin hizmet alım şartnamesi ekte yer almaktadır.

Türkiye Pavyonu konstrüksiyon tekliflerinin şartname ekinde yer alan fiyat teklifi formunda alternatifli olarak belirtilmesi talep edilmektedir.

Not: 2 farklı alternatife göre teklif verilmesi beklenmektedir. İlk alternatif ekli şartnamede örnek görselleri yer alan tasarıma göre, ikinci alternatif varsa tarafınızdan sunulan alternatif tasarıma göre teklif sunulabilir.

Bilgileriniz ve teklifinizin kapalı zarf usulüne uygun olacak şekilde en geç 2 Şubat 2024 Cuma günü saat 17:00’ye kadar Birliğimize kargo ile ya da elden iletilmesi hususunda gereği rica olunur.

Ek: İhale Hizmet Alım Şartnamesi (Teklif ve Teknik Şartname- 17 Sayfa)

Notlar:

  1. Mevzuat gereği; teklifler yurt içinde (Türkiye’de) yerleşik firmalardan kapalı zarf usulü ile alınmaktadır. Yurt dışında (Türkiye dışında) yerleşik firmalar tekliflerini akif.oruc@ikmib.org.tr  mail adresine e-posta yoluyla gönderebilirler.
  2. Teklif şekil şartları ekli şartnamede detayları ile yazılı olup, incelenmesi önemle rica olunur. Teklifin, ekli şartnamenin “1. Teklif Şartnamesi” bölümünde belirtilen şartlara uygun sunulması gerekmektedir.
  3. Teklifin içinde yer alacağı zarfın ihale teklifi içerdiği ve kesinlikle açılmaması gerektiği görünür bir şekilde belirtilmelidir.
  4. Konstrüksiyon teklifi son gönderim tarihi 2 Şubat Cuma günü saat 17:00’ye kadardır. Bu tarihten sonra Birliğimize ulaşan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.

Gönderim Adresi:

Akif ORUÇ

IKMIB, Dış Ticaret Kompleksi

Yenibosna Merkez Mahallesi, Sanayi Cad. No:3 Dis Ticaret Kompleksi A Blok P.K.34197 Bahçelievler/ISTANBUL

PAYLAŞ