6. İstanbul PPP Zirvesi Hk.

DEİK'ten gelen bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonunda, DEİK PPP Komitesi ve İstanbul PPPCoE iş birliğinde , İslam Kalkınma Bankası, Uluslararası Finans Kurumu ve Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası katkılarıyla düzenlenen 6. İstanbul PPP Haftası kapsamında,  8  Aralık 2021 Çarşamba günü İstanbul Hilton Bomonti Otel’de 6. İstanbul PPP Zirvesi organize edileceği bildirilmiştir.

Altıncısı düzenlenen etkinlik kapsamında, Kamu Özel Sektör İş Birliği, KÖİ (PPP) projelerinin ülke kalkınmasına etkileri, Türkiye'deki başarılı PPP proje örneklerinin paylaşımı, saha gezileri ve PPP proje finansmanında kalkınma bankalarının rolleri çok boyutlu olarak ele alınacaktır. 
 
ISDB, EBRD, IFC gibi kalkınma bankalarının, çok taraflı uluslararası kuruluşların hazır bulunacakları etkinliklere 30 farklı ülkeden davetli PPP alanında görev alan karar alıcılar ve uzmanlar katılacaktır. Özellikle Afrika, Balkanlar, Orta Asya ve Körfez ülkelerinden gelen katılımcılar ülkelerindeki PPP projelerini detaylı olarak sunacaklardır. 
 
Ülkemizin PPP alanındaki tecrübelerini potansiyel pazarlarla buluşturmak adına, müteahhitlik, teknik müşavirlik, hukuk ve proje danışmanlığı sektörlerinin söz konusu ülke temsilcileriyle bir araya getirecek program kapsamında, 8 Aralık 2021 Çarşamba günü Hilton Bomonti’de gerçekleşecek 6. İstanbul PPP Zirvesi’ne katılım bedeli DEİK üyeleri için 2500 TL olup zirve programı ekte yer almaktadır. 
 
Söz konusu etkinlik detaylarına ve program kayıt bölümüne, http://www.istanbulpppweek.com internet adresinden ulaşılabilir ve kayıt yaptırılabilir.

 

Bilgilerinize sunulur.

 

Ek: 6. İstanbul PPP Haftası Programı

PAYLAŞ