Yayınlarımız

Chemist

Chemist

Türk kimya sektörünün sinerjisini arttırmak üzere, yeniliklerin, gelişmelerin paylaşıldığı bir platform niteliği taşıyan Chemist dergisi üyelerimiz ve etkinliklerimizde dağıtılmak için her üç ayda bir yayınlanmakta, 6000 adet basılmakta ve 61. sayıdan itibaren Türkçe- İngilizce olarak hazırlanmaktadır.
Beautyland Turkey

Beautyland Turkey

Türk kozmetik sektörünü dünya genelinde tanıtmak amacı ile 2009 yılından beri yılda 4 kez yayınlanan Beautyland Turkey, potansiyel satın alıcıların adreslerine gönderilmekte ve yurt dışında düzenlediğimiz organizasyonlarda ( milli katılım organizasyonları, ticaret heyetleri vs) ziyaretçilere dağıtılmaktadır.
KitchenWare

KitchenWare

Mutfak ve ev gereçleri sektörüne yönelik yapılan uluslar arası büyük fuarlardan önce İngilizce olarak hazırlanan Kitchenware, fuarlar ve heyetlerde iletişim bilgileri alınan firmalara gönderilmekte ve milli katılım organizasyonu düzenlediğimiz fuarlarda ziyaretçilere dağıtılmaktadır. Her sayısı 3.500 adet basılan Kitchenware dergisinde ihracatçı firmalarımızın yeni ürünlerinin profesyonel fotoğraf çekimleri ile beraber ürün bilgileri, firma yetkilileri ve endüstriyel tasarımcılarla yapılan röportajlar ve sektörde yer alan ihracatçılarımızın iletişim bilgileri yer almaktadır.
PAYLAŞ