Interpack 2020 Konstrüksiyon İhalesi

 

7-13 Mayıs 2020  tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenecek olan “Interpack 2020” Fuarı ülkemiz milli iştirak organizasyonu Birliğimiz tarafından gerçekleştirilecektir.                          

Türkiye Pavilyonu, fuar alanında 5 ayrı hallde toplam 1111,04 m2 alana kurulacak olup 44 firmamız ürünlerini sergileyecektir. Birliğimizin amacı firmalarımızın ürünlerinin en iyi şekilde sergilenmesini sağlamak ve ülkemiz imajına yakışacak bir stant konstrüksiyonu oluşturmaktır. Bu çerçevede, bahse konu fuarda yer alacak olan Ülkemiz Pavilyonu’nun inşa ve dekorasyonuna ilişkin teknik, mali ve genel taleplerimiz ekte belirtilmektedir. Bilgileriniz ve teklifinizin kapalı zarf usulüne uygun olacak şekilde en geç 12 Mart 2020 Perşembe günü 17:00’a kadar Birliğimize kargo ile ya da elden iletilmesi hususunda gereği rica olunur.                                                                                       

Notlar:

  1. Teklifler kapalı zarf usulü ile alınmaktadır. Zarfın üzerine teklifi veren firmanın ismi yazılıp, teklif ve zarfın kapanan kısmı teklif veren firma tarafından kaşelenip imzalanmalıdır. Ayrıca zarfın üzerine zarfın ihale teklifi içerdiği ve kesinlikle açılmaması gerektiği görünür bir şekilde belirtilmelidir
  2. Konstrüksiyon Teklifi son gönderim tarihi 12 Mart 2020 Perşembe günü 17:00’a kadardır. Bu tarihten sonra Birliğimize ulaşan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.

EK : Teknik Şartname ve Çizimler

PAYLAŞ