ISUCRS Alım Heyeti Programı Hk.

T.C. Tİcaret Bakanlığındna gelen bir yazıda, Bakanlığımız tanıtım faaliyetleri kapsamında ihracatımızın artırılması, ihraç ürünlerimizin çeşitlendirilmesi, ihraç ürünlerimize yeni pazarlar bulunması ve pazar paylarımızın korunması amacıyla Alım Heyeti programlarının düzenlendiği belirtilmiştir..

Bu çerçevede, 27-29 Ekim 2022 tarihleri arasında İstanbul’da (Wyndham Grand Hotel Levent Convention Center) düzenlenmesi planlanan “31. Biennial Congress of International Society of University of Colon an Rectal Surgeons (ISUCRS)” etkinliğine yönelik olarak Bakanlığımız koordinatörlüğünde, Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği organizatörlüğünde 26-30 Ekim 2022 tarihleri arasında bir alım heyeti programı düzenlenecektir.

Söz konusu etkinliğe, birçok farklı ülkeden hastane ve tıbbi kurum/kuruluşdan satın alma yetkisine haiz 100’den fazla profesörün katılımı öngörülmekte olup, etkinliğe yönelik düzenlenecek alım heyeti programı kapsamında gerçekleştirilecek ikili iş görüşmelerinin özellikle medikal ürün, ilaç ve cerrahi alet sektörlerinde faaliyet gösteren firmalarımız açısından faydalı olacağı değerlendirilmektedir.

Bahse konu, faaliyete ilişkin olarak detaylı bilgi https://www.isucrs2022.org/home/ internet sitesi ve Remzi Mert Ütnier remzi@valor.com.tr / 0533 282 28 81) üzerinden sağlanılabilmektedir.

 

Bilgilerinize sunulur.

PAYLAŞ