KBIS Las Vegas 2020 Fuarı Milli Katılım Duyurusu

Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğinden alınan bir yazıda; 21-23 Ocak 2020 tarihleri arasında, ABD/Las Vegas'ta düzenlenecek olan KBIS “Uluslararası Mutfak ve Banyo Fuarı” Türkiye milli katılımının Akdeniz İhracatçı Birlikleri tarafından gerçekleştirileceği bildirilmekte olup, Fuara Türkiye'nin milli katılımı ile katılmak isteyen firmaların 11.11.2019 tarihine kadar online başvuru formunu doldurmaları gerektiği belirtilmektedir.

Sergilenecek Ürünler: Mutfak ve Banyo Aksesuarları, Sıhhi Tesisat, Armatürler, Banyo Kabinleri, Zemin Kaplama, Ev otomasyonu, Aydınlatma, Doğal Taş, Seramik, Havalandırma, Su Filtrasyon Sistemleri, Mutfak ve Banyo Dolapları, Yapı Malzemeleri, Beyaz Eşya, Mutfak Banyo Teknolojileri, Mobilya Yan Sanayi Ürünlerini kapsamaktadır.

Uluslararası KBIS Mutfak ve Banyo Endüstrileri Fuarı kapsadığı Mobilya ve Mobilya yan sanayi ürün grupları için Kuzey Amerika'nın en büyük fuarı olarak bilinmektedir. Fuar geçtiğimiz yıllarda 59 farklı ülkeden 40 bini aşkın ziyaretçiye ulaşmıştır. Fuara sektörde öncü 600'den fazla marka katılım göstermektedir.

Katılım Bedeli: Tahmini 1113 $/m2 (nakliyeli, bozulabilir ürün hariç, havayolu- tek yön) Tahmini 923 $/m2 (nakliyesiz)

Milli katılım organizasyonu altında katılacak firmalar için Katılım bedeline; yer kirası, özel stant konstrüksiyonu, stand genel ve günlük temizlik hizmeti, kataloğa giriş bedeli, internet bağlantısı, ikram (çay-kahve-kurabiye veya çerez ) hizmetleri dahildir.

Bilgilerinizi rica ederiz.

 

Online Başvuru Formu: KBIS LAS VEGAS 2020 FUARI BAŞVURU FORMU

 

İlgili kişiler: Sultan Bayrak, Aydan Hançer

Telefon: 0324 325 3737 (Dahili:1201,1205)

Mailfuar@akib.org.tr

 

Ek: Katılım Şartları

PAYLAŞ